SIA "Sound Systems"

"Krastu mājas"

Jersika,

Preiļu raj.,

Latvija, LV5315

Kontakti:

Jānis Auzāns

Mob: +371 29 101 600

E-mail: [email protected]

DALĪBNIEKI

Restauratori

 

Rokgrupa „Restauratori” kopā sanāca 2008. gada pavasarī. Šāds grupas sastāvs, kāds tas ir pašlaik (Verners Martinovs – vokāls, Sean Karcher – vokāls, elektriskā ģitāra, Mikus Ulmanis – elektriskā ģitāra, Mārtiņš Ozoliņš – basģitāra, Filips Pitens – bungas), ir palicis nemainīgs kopš grupas dibināšanas.

„Restauratori” paši savu mūzikas stilu definē kā „restaurācijas roku”, tas ir kā dažādu žanru sajukums – rock, pop, un funk ir žanri, kas dominē pārsvarā.

„Ik brīdi mēs tveram milzumdaudz sajūtu un pēc tam tās restaurējam, pārvēršot citā, klausītājiem tveramā dimensijā”, tā paši „Restauratori” raksturo savu darbību.

Dabasu Durovys

 

Grupa izveidota 2006.gada sākumā, Daugavpilī. Grupas dziesmu teksti ir latgaliešu valodā. Mūzikas virzienu, kurā darbojas grupa "Dabasu Durovys" var definēt kā "latgaliešu roku". Līdz šim grupa ir piedalījusies dažādos jauno mūziķu grupu koncertos, festivālos un konkursos Latvijā un Lietuvā. 2008.gada rudenī sadarbībā ar „Latgolys Producentu Grupu” izdots pirmais grupas mūzikas albums „Ļepetņīks”. Grupas solists ir Arnis Slobožaņins.

AK69

 

Grupas AK69 pirmsākumi meklējami 2002.gada sākumā. Pieci jauni entuziasti, tikko apguvuši instrumentu spēlēšanas pamatus, dibina Rokgrupu. Grupa darbojas kā kvartets. Tie ir jauni, atraktīvi un enerģijas  pilni puiši: Oskars Mustermanis (23) - ģitāra, vokāls; Vadims Ņevjadomskis (23) – bass;  Jānis Hohbergs (25) – ģitāra; Mārcis Pļaviņš (23) – bungas. Par rokgrupas AK69 ieceru īstenošanu rūpējas grupas menedžere – Baiba Altena.

Bez PVN

 

Grupa formāli sākusi savu darbību 2003.g. 27.decembrī. Pastāvēšanas laikā tā piedalījusies vairāk kā 100 dažāda mēroga pasākumos, festivālos un koncertos. Bez PVN” autordziesmu repertuārs tiek veidots vienīgi tās dalībnieku dzimtajā valodā – latgaliešu un paralēli tiek interpretētas arī senas latgaliešu tautasdziesmas. Līdz ar to grupas spēlēšanas stils ir vērtējams kā jauns un vēl nebijis – Latgaļu rock, kas ietver gan ģitārrock, gan folk rock. Grupas dibinātājs un muzikālā dvēsele ir Kristaps Rasims, grupas PR tēls ir bijušais “Fabrikas Muzikālā teātra” dalībnieks daGunchi (Guntis Rasims), kā arī basģitāra - Aija Repša un sitamie instrumenti - Artūrs Morozs.

Likteneigais pagrīzīņs iz Vainovu (L.P.I.V.)

 

Grupa savu darbību uzsākusi kā divu ģitāru duets 2007. gadā, piedaloties festivālā "Muzykys skrytuļs". Duets veiksmīgi iemanto komiķu slavu, kas izklaidē publiku ar savām dziesmām dažādos pasākumos Latgalē. 

2008. gada Novembrī grupai pievienojas bungotājs un arī basotājs, un pirmais koncerts grupai pilnā sastāvā notiek Kārsavas tautas namā. Mūzikas stils ko pārstāv grupa L.P.I.V. ir folks. Grupas sastāvs: Ritma ģitāra – Juris Želvis, neritma ģitāra, vokāls – Juris Vucāns, basists drusku pasists – Helmūts Vucāns un bungas  - Ilmārs Vucāns.

Elpa

 

„Elpa” kā vokāli instrumentāls ansamblis ir izveidots Daugavpilī basģitārista Valda Rundzāna vadībā 1983.gadā. Savā darbības laikā grupa „Elpa” ir spēlējusi koncertus visā Latvijā, Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Lietuvā, veiksmīga sadarbība kopīgos koncertos izveidojusies ar grupām „Credo”, „Remix”, „Līvi”, „Jumprava”, „Odis”, „Sīpoli” u.c. 2008.gada sākumā tika izveidots jauns mūziķu sastāvs, un pēc 14 gadu darbības pārtraukuma grupa „Elpa” atgriežas uz skatuves mūžībā aizgājušā grupas dalībnieka Jāņa Logina piemiņai.

Laimas Muzykanti

 

Presē un programmiņās savulaik dēvēta gan par “folkloras kopu”, gan par “etnogrāfisko ansambli”, gan par “kapellu” un pat par “Daugavpils latgaliešu lauku kapellu”, grupa “Laimas Muzykanti” radās 1995. gada oktobrī, Daugavpils Universitātē un sākotnēji bija SDA “Laima” pavadošā folkloras kopa. Mūzikas virziens, kurā darbojas grupa tiek dēvēts par „etnoroku”. Grupa ir izdevusi 3 diskus. “Laimas Muzykanti” vairākkārt ir devušies tuvākos un tālākos koncertceļojumos un ir muzicējuši koncertos un festivālos Lietuvā, Kanādā, ASV, Japānā, Austrālijā, Ungārijā, Vācijā, Zviedrijā, Baltkrievijā, Krievijā, Itālijā un citās valstīs.