Brāļi Auzāni ar „Slaveno Jersikas orķestri”

2. marts, 2015

 

Brāļi Auzāni kopā ar “Slaveno Jersikas orķestri” izveidojuši unikālu muzikālu programmu, radot jaunu žanru Latvijas mūzikā. ...jauna programma, jauns stils, jauns skanējums ...

Vairāk kā divus gadus ilgais “Slavenā Jersikas orķestra” jaunās programmas sagatavošanās periods ir vainagojies ar panākumiem – radīts savdabīgs žanrs Latvijas mūzikā, kopā sajucot elektrosvingu, balkānu motīvus, latviešu tautas mūziku ar latgaliešu dzīvesprieku un enerģētiku uz skatuves. Orķestris jau paspējis pierādīt sevi arī ārpus Latvijas robežām sniedzot skatītāju komplimentiem bagātu koncertu Latvijas vēstniecībā Maskavā, kas kalpoja kā labs atskaites punkts darba procesam.

“Vakariņas uz sešiem”!

18. Oktobris, 2013

 

Atis un Jānis Auzāni izveido jaunu muzikālu projektu “Vakariņas uz sešiem”

Brāļi Auzāni kopā ar četrām fantastiskām Latvijas mūziķēm apvienojušies jaunā muzikālā projektā "Vakariņas uz sešiem". “Varbūt tādēļ, ka pulkstenis virs kamīna rāda gandrīz seši, varbūt tādēļ, ka uz galda jau ir vakariņas, bet varbūt vienkārši tādēļ, ka uz skatuves esam seši... Bez lieka skaļuma un trokšņa, muzikāli un romantiski, bet ar mūsu, latgaliešu, raksturu un mīlestību... ar dziesmām par mīlestību….”.

Atklāta "Esplanāde 2014"

30. Jūnijs, 2013

 

Piektdien, 30. jūnijā, Rīgas centrā izveidotajā radoši informatīvajā telpā „Esplanāde 2014” grupa "Dzelzs Vilks" ar "Jauno Jāņu Orķestri" atklāja piektdienas vakaru koncertsēriju, kā ietvaros visas vasaras laikā būs iespēja baudīt kvalitatīvu un zināmu pašmāju mākslinieku koncertus, variējot no folkmūzikas līdz rokam, blūzam un džezam. Sound Systems nodrošinās skaņas aprīkojumu šai koncertsērijai.

Vairāk informācijas: http://riga2014.org/

Slavenais Jersikas Orķestra koncerts Kino Splendid Palace

24. Aprīlis, 2013

 

18. maijā Slavenais Jersikas Orķestris koncertēs Rīgā, kinoteātrī Splendid Palace. Šis būs pagaidām vienīgais orķestra koncerts Rīgā. Orķestris jau ir aizvadījis vairāk kā 50 veiksmīgus koncertus pa visu Latviju un aicina visus, kas sailgojušies pēc pozitīvām un enerģijas pārpilnām emocijām, apmeklēt koncertu Rīgā.

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs (arī internetā: www.bilesuparadize.lv)

Jānis Auzāns raidījumā "Zvaigzne stūrī"

24. Aprīlis, 2013

 

Sadalītas 2012. gada latgaliešu kultūras balvas "Boņuks"!

25. Februāris, 2013

 

24. februārī, Bērzgalē notika latgaliešu kultūras balvas "Boņuks" pasniegšanas ceremonija. Sound Systems pasākumam nodrošināja skaņu un gaismu aprīkojumu. Gandrīz 3 stundas ilgajā ceremonijā uzstājās tādas grupas kā Bez PVN, Dabasu Durovys, Metrs, kapella Dziga u.c.

Brāļi Auzāni dibina Slaveno Jersikas Orķestri!

2. Oktobris, 2012

 

Brāļi Auzāni izveido jaunu muzikālu apvienību „Slavenais Jersikas orķestris”

Ar jaunu muzikālu projektu „Slavenais Jersikas orķestris” turnejā pa Latviju dosies televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni, Oranžā kora dziedātāji, kā arī labākie Latvijas mūziķi. Turpinot pagājušā gada veiksmīgākā Latvijas muzikālā projekta „Rokasspiediena attālumā…” tradīcijas, koncerta skanējumu veidos tikai „dzīvie” stīgu, taustiņu, pūšamie un sitamie instrumenti, patiesie un sirsnīgie brāļi Atis un Jānis Auzāni, kuru sniegumu šoreiz papildinās enerģijas un latgaliskā ugunīguma pārpilnie Oranžā kora dziedātāji.

Jauna mājaslapa

1. Oktobris, 2012

 

Sound Systems ir izveidota jauna mājaslapa. Protams, tā vēl šobrīd ir tapšanas stadijā.